3 Ocak 2023

BOSPHORSE Dergi Olarak İkinci Yılımızı Kutladık

Bosphorse Dergi olarak ikinci yılımızı bitirmenin gururunu yaşıyoruz. Bu süre boyunca atçılık dünyasında yaptığımız röportajlar ve katıldığımız organizasyonlarla global bir dergi olma yolunda emin adımlar atıyoruz.

BOSPHORSE Dergi Olarak İkinci Yılımızı Kutladık

Hem Türkiye hem de dünya çapında okunabilen bir dergi olmak bizim için büyük mutluluk. İngiltere Guineas Festivali, Fransa Prix de l’Arc de Triomphe haftası, Dubai World Cup ve Saudi Cup Festivalleri, Libya’da Marcus Kupası, Dünya Arap Atı yarışları Forumu, Katar’da Emir’s Sword Festivali ve birçok satış organizasyonda bulunarak, öne çıkanları ve bazen de detayları sizlere aktardık.

Türkiye’de ise her önemli koşuda farklı şehirlere gidip oradaki atmosferi anbean canlı olarak sosyal medya hesaplarımızdan sizlere aktarırken, ayrıca o ayın dergisine de taşıdık. Dünya çapında öne çıkan Grup 1 yarışları, Türkiye’de gündeme gelen konu ve konukları da dergimiz aracılığıyla sizlere ulaştırdık.

İkinci senemizi bitirirken, yoğun yarış programları arasında, sevdiklerimizin ve sevenlerimizin bir kısmını ağırlayabildiğimiz küçük bir organizasyon gerçekleştirdik. Bu organizasyona katılan değerli konuklarımıza bir kez daha teşekkürlerimi sunuyorum. Birbirinden değerli misafirlerimizden birini bile atlamamak adına isimlerini tek tek yazmıyorum ama hepsine tekrar tek tek teşekkürlerimi iletiyorum. Önümüzdeki sene üçüncü yaş günümüzü, daha kalabalık bir etkinlikle kutlamak dileğiyle…

Mehmet Marangoz

Paylaşım

Diğer Yazılar