Hakkımızda

BOSPHORSE Medya

Aylık Türkçe/İngilizce Atçılık Dergisi ve Haber Portalı

HAKKIMIZDA

Aylık olarak yayımlanan, Türkçe/İngilizce online ve basılı bir atçılık dergisiyiz. Eylül ayıyla birlikte 12. sayımızı okuyucularımıza sunmanın gururunu yaşadık. sosyal medya hesaplarımızdan yarış sonrası sıcağı sıcağına yaptığımız röportajlar, gündemdeki jokey, at sahibi ve atçılık camiasının paydaşlarıyla yaptığımız özel röportajlar ve ürettiğimiz içeriklerle de takipçilerimize atçılığın farklı yönlerini göstermeyi amaçlıyoruz.

Türkiye’de gerçekleştirilen önemli yarışların yanısıra, yetiştiricilik ve sağlık konularında da yaptığımız dosyalarla okuyucularımıza önemli bilgileri aktarıyoruz. Bu sayede yurtdışından dergimizi okuyanlara da Türk atçılığı hakkında bilgi ve istatistikleri sunuyoruz. 50’den fazla ülkede okunan dergimizle, Türk atçılığının yurtdışındaki tanıtımına katkı sağlamayı planlıyoruz.

Dünya genelinde gerçekleştirilen yarış, satış ve yetiştiricilik haberleriyle Türk ve Global atçılık camiasını bilgilendirirken, hazırladığımız özel dosya ve röportajlarla da Türk atçısını, yurtdışında yaşanan gelişmelerden haberdar ediyoruz.

İki taraflı düşünüldüğünde ise türk ve Dünya atçılığı arasında bir köprü oluşturmak niyetindeyiz. Dergimizin adını oluştururken de bu doğrultuda hareket ederek, İki kıtayı birleştiren “Boğaziçi” (Bosphorus) ve Buluşma noktamız olan “At” (Horse) kelimelerini birleştirdik ve ortaya Dünya atçılığının buluşma noktası olarak “BOSPHORSE” ismini çıkarttık.

MİSYONUMUZ

Türkiye ve Dünya atçılığını yakından takip ederek, önemli gelişmeleri sosyal medya hesaplarımızdan ve dergimizden okuyucularımıza aktarmak.

Gündemdeki önemli olaylar ve organizasyonlar hakkında bilgilendirici ve açıklayıcı dosyalar hazırlamak. Öne çıkan sektör paydaşlarıyla özel röportajlar gerçekleştirmek.

Türkiye’de yaşanan önemli gelişmeleri ve yarışları dünya genelindeki okuyucularımızla paylaşırken, Global çaptaki organizasyon, yarış ve satış haberlerini Türk okuyucularına sunmak. Bu sayede at yarışları için merkezi bir uluşma noktası oluşturmak.

VİZYONUMUZ

GLOBAL BİR DERGİ OLMAK…

İLETİŞİME GEÇİN

Dergimiz, sitemiz ve sosyal medya hesaplarımızla ilgili belirtmek istediğiniz tüm görüşleriniz için bize info@bosphorse.com üzerinden ulaşabilirsiniz.