Yetiştiricilik Zamanı…

Kasım ayının sonlarında belirlenen aşım ücretleriyle birlikte 2022 yılı yetiştiricilik sezonu da başlamış oldu…

Bosphorse Dergi Aralık sayımızda işbirliği yaptığımız ekürilere ait bir çok aygır hakkında görsel ve bilgileri bulacaksınız.

Toplam 17 Aygır’a ait bilgiler eküriler tarafından sizlere sunulurken ayrıca sektör içinden de iş birliği yaptığımız Saral İlaç, Buffalo, Nextdoor, Anadolu Hotels ve uluslararası partnerimiz Keeneland‘a ait sayfalar da yine Aralık sayımızda.

Bu sayımızda iki özel röportaj gerçekleştirdik. Bir tanesi Türk atçılığının çeyrek asırdır uluslararası bağlantılarında önemli bir rol oynayan At Sahibi ve Yetiştirici Ömer Halim Aydın diğeri ise Çek Cumhuriyeti atçılığında en fazla yarış kazanan kadın jokey ve aynı zamanda kendisi antrenör Martina Havelkova. İki röportajı da keyifle okuyacağınıza eminiz.

Bob Baffert ve Medina Spirit ikisilinin 2021 Kentucky galibiyet doping testinin pozitif çıkması sebebiyle hala askıda devam ederken mahkeme, ikili için olumlu kararlara imza attı ama aynı dönemde Medina Spirit talihsiz bir şekilde hayatını kaybetti. Cartier Ödülleri, Yurtdışında düzenlenen Türkiye Jokey Kulübü koşuları, Dünya genelindeki satışlara dair detaylar ve bir çok konu hakkında öne çıkanlar da sizlerin beğenisine sunuluyor.

Efsane aygırımız Victory Gallop’un İzmit’e uzanan yolculuğu, Breeders’ Cup’a dair tüm detayları, Melbourne Cup, Japan Cup gibi Dünya genelinde öne çıkan Grup 1 yarışlar ve daha fazlası yine BOSPHORSE Dergi Aralık sayımızda sizlerle.

Online okumak için tıklayınız

Okumaya değer…

mehmet

BOSPHORSE Dergisi Genel Yayın Yönetmeni

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: